O naší firmě

Hodinářství - zlatnictví Dubský má kořeny již ve 40. letech minulého století, kdy hodinář a zlatník Jan Dubský st. otevřel obchod hodinářství a zlatnictví ve Frýdlantě. 

Počátkem 90. let si pak jeho syn Jan Dubský, také hodinář, založil soukromou firmu hodinářství - zlatnictví v Mnichově Hradišti a posléze i v Bakově nad Jizerou. Dlouhá léta obě firmy úspěšně prosperovaly, až do minulého roku, kdy byla z časových indispozic pobočka v Bakově nad Jizerou uzavřena. 

Naše firma je v širokém okolí uznávána díky dlouholeté tradici, zkušenostem a přístupu k zákazníkovi. Nezbytnou součástí chodu celé firmy byla a je dcera majitele Hana Čáslavková, zlatnice, později i spolumajitelka firmy, vyřizující zakázky, výroby a opravy šperků všeho druhu. 

Dále Hodinářství - zlatnictví Dubský nabízí opravy hodinek, budíků, hodin, a to včetně starožitných, a dalšího zboží. Můžete u nás nakoupit zlaté, stříbrné i ocelové šperky, ale i hodiny, hodinky, budíky, stopky, minutky, upomínkové předměty a mnoho dalšího. 

Pokud jste z okolí Mnichova Hradiště, přijďte se podívat do našeho obchodu a vybírejte z naší široké nabídky. 

Máte to k nám daleko? Nezoufejte a prohlédněte si zboží na našem eshopu. Ochotně Vám poradíme a budeme se snažit maximálně vyhovět. Naší prioritou je spokojený zákazník.